کشتی گیران یونانی-رومی ما 8 مدال جایزه بزرگ کسب کردند

کشتی گیران یونانی-رومی ما 8 مدال جایزه بزرگ کسب کردند

[ad_1]

جایزه بزرگ هنری دگلان در نیس فرانسه امروز به پایان رسید. در آخرین روز این مسابقات ، کشتی یونانی-رومی برگزار شد.

طبق اعلام فدراسیون کشتی آذربایجان ، مراد ممدوف که در گروه 60 کیلوگرم در گروه A قرار دارد ، در اولین مسابقه کاملاً ورزشکار اسپانیایی را ناامید کرد. ممدوف تنها 2 دقیقه حریف پرتغالی خود را شکست داد و به عنوان رهبر گروه راهی مرحله نیمه نهایی شد. مراد بازاروف نماینده ما در گروه B قدرت خود را به کشتی گیر ارمنستانی نشان داد که در اولین حضور خود را زیر پرچم اسپانیا نشان داد. در مسابقه بعدی این گروه به کشتی گیر ترکیه ای باخت و به عنوان دوم به نیمه نهایی راه یافت. یک قدم تا فینال ، اعضای تیم رو در روی هم قرار گرفتند و ممدوف طرف خوشحال بود.

در حالی که بازاروف با شکست دادن کشتی گیر اسپانیایی مدال برنز گرفت ، ممدوف به همتای ترک خود باخت و مدال نقره گرفت.

نماز رستم اف که در نبرد مرحله یک چهارم نهایی شرکت داشت ، با حداقل اختلاف به کشتی گیر محلی باخت. نماینده دیگر ما در وزن 67 کیلوگرم اسلامبک دادوف مدتی پیش کشتی فرانسوی نماینده فرانسه را شکست داد و راهی مرحله نیمه نهایی شد. با این حال ، در یک قدمی فینال او با حداقل اختلاف به کشتی فرانسوی باخت. در اولین مسابقه تسلیت ، رستم اف پشیمان شد که نماینده اتریش پا به فرش گذاشت.

در مسابقه بعدی او هیچ شانسی به همکار اسپانیایی خود نداد. دادوف در این مسابقه برنده مدال برنز شد.

در دور اول سانان سلیمان اف پیروزی قانع کننده ای را مقابل حریف گرجی خود بدست آورد. کشتی گیر ما که قدرت خود را به کشتی فرنگی ارمنی نماینده فرانسه هم نشان داد ، به نیمه نهایی رسید. در مسابقه با کشتی گیر ترکیه ای طرف مقابل به دلیل کیفیت امتیاز برنده اعلام شد. سانان بار دیگر حریف گرجی خود را شکست داد و با مدال برنز آرامش یافت.

رافیگ حسین اف در اولین مسابقه گروه به راحتی کشتی گیر اتریشی را شکست داد. ورزشکار باتجربه ما که از کشتی گیر ترکیه ای قویتر است ، به عنوان برنده گروه B راهی نیمه نهایی شد و قهرمان دو دوره اروپا بود که نماینده دیگری از ترکیه را حذف کرد ، به فینال رسید. در آخرین مسابقه ، رافیگ با نماینده دیگری از ترکیه روبرو شد و بر اساس اصل آخرین امتیاز مدال نقره شد.
اسلام عباسوف در اولین مسابقه همتای گرجی خود را شکست داد. کشتی گیر هلندی نتوانست مقابل هموطن ما بایستد. آباسوف از کشتی گیر آمریکایی در نیمه نهایی ناامید شد و به فینال رسید. پس از آخرین مسابقه با کشتی گیر ترکیه ، اسلام به بالاترین قله سکو رسید.

مراد لوکاف در اولین مسابقه خود در گروه A پیش از موعد مقرر این ورزشکار فرانسوی را شکست داد. لوکاف سرنوشت کشتی گیر لهستانی را تجربه کرد. مراد که این ورزشکار اتریشی را نیز شکست داد ، به عنوان رهبر گروه راهی مرحله نیمه نهایی شد. عضو تیم ملی هم کشتی گیر اتریشی را شکست داد و راهی فینال شد. عضو تیم ملی کشورمان که در مسابقه قاطع با رقیب گرجی خود ناکام ماند ، موفق به کسب مدال نقره شد.

صباح شریعتی در اولین مسابقه به کشتی گیر شیلیایی باخت. دارنده مدال برنز در بازی های المپیک ریو با غلبه بر اختلاف کم رقبای گرجی خود ، مدال نقره را از آن خود کرد.

بدین ترتیب از هر 9 کشتی گیر منشأ یونانی-رومی 8 شرکت کننده در این رقابت ها ، 8 نفر روی سکو رفتند. تیم ملی کشورمان در مسابقات گرندپری 1 مدال طلا ، 4 نقره و 3 برنز کسب کرد. تیم ما با این نتیجه با 160 امتیاز مقام دوم را به دست آورد.

60 کیلوگرم

گروه A
اولین جلسه: مراد ممدوف – اندی خوان (اسپانیا) 9: 0
جلسه دوم: مراد ممدوف – آنتونیو کابرال (پرتغال) 9: 0
گروه B
اولین جلسه: مراد بذاروف – آلبرت باگومیان (اسپانیا) 3: 1
مسابقه دوم: مراد بذاروف – کرم کمال (ترکیه) 0: 8
1/2 نهایی: مراد ممدوف – مراد بذاروف 3: 1
مسابقه مدال برنز: مراد بذاروف – اندی خوان (اسپانیا) 9: 0
فینال: مراد ممدوف – کرم کمال (ترکیه) 0: 4

67 کیلوگرم

1/4 نهایی: رستم نمازوف – استفان کلمنت (فرانسه) 6: 7
1/4 نهایی: اسلامبک دادوف – یاسین اوزای (فرانسه) 8: 0
1/2 نهایی: اسلامبک دادوف – ماماداسا سیلا (فرانسه) 2: 3
جلسه تسلیت: رستم نمازوف – آکر العبیدی (اتریش) 10: 0
جلسه تسلیت: رستم نمازوف – مارکوس سانچز (اسپانیا) 9: 0
مسابقه مدال برنز: اسلامبک دادوف – رستم نمازوف 4: 3

77 کیلوگرم

1/8 نهایی: سانان سلیمان اف – بکا ماموکاشویلی (جورجیا) 9: 2
1/4 نهایی: سانان سلیمان اف – اوریک نیکوقوسیان (فرانسه) 5: 0
1/2 نهایی: سانان سلیمان اف – فاتح سنگیز (ترکیه) 3: 3 *
مسابقه مدال برنز: سانان سلیمان اف – بکا ماموکاشویلی (جورجیا) 6: 0

82 کیلوگرم

اولین جلسه: رافیک حسین اف – مایکل واگنر (اتریش) 7: 0
جلسه دوم: رافیک حسین اف – صالح آیدین (ترکیه) 3: 1
1/2 نهایی: رافیک حسین اف – برهان آکبودک (ترکیه) 7: 2
فینال: رافیگ حسین اف – آمرا کش (ترکیه) 1: 1 *

87 کیلوگرم

1/8 نهایی: اسلام عباسوف – گورامی هتسوریانی (جورجیا) 3: 1
1/4 نهایی: اسلام عباسوف – تایرون استرکنبورگ (هلند) 5: 0
1/2 نهایی: اسلام عباسوف – جان استفانویچ (آمریکا) 6: 0
نهایی: اسلام عباسوف – Metehan Basar (ترکیه) 8: 4

97 کیلوگرم

اولین جلسه: مراد لوکاف – لوئیک سامن (فرانسه) 9: 1
جلسه دوم: مراد لوکاف – پیوتر هودزیک (لهستان) 8: 0
جلسه سوم: مراد لوکاف – مارکوس راکینر (اتریش) 4: 2
1/2 نهایی: مراد لوکاف – دانیل گاستل (اتریش) 5: 0
فینال: مراد لوکاف – جورجی ملیا (جورجیا) 0: 5

130 کیلوگرم

مسابقه اول: صباح شریعتی – یاسمانی آکوستا (شیلی) 1: 2
جلسه دوم: شرع فردا – Sulhani Budze (گرجستان) 3: 2



[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *